Неділя, 19:17, 24.03.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
2816

0
0

 

Таке враження, що йде війна, і Київ от-от мають захопити німці, тому в найближчий час розпочнеться блокада - і важко буде дістати продукти харчування.

94.jpg?1364146522

Відтак люди зметають з поличок магазинів все на світі. Пішов у супермаркет. Нема майже нічого. Звертаюсь до молоді: коли йдете за продуктами, спитайте у сусідів похилого віку, що треба їм купити і принесіть їм хоч що-небудь. Бабусям-дідусям найважче пережити таку погоду і пересуватися на вулиці. І не скупляйтесь, як з переляку - ми самі створюємо цю блокаду. Зайвий літр молока скисне, а хліб - зачерствіє. Однак, через жадібність одних, іншим сім'ям не дістанеться нічого. Тих, хто боїться війни, "втішу": Київ вже давно захопили фашисти. Тільки тепер вони називають себе Партією регіонів, а не НСДАП. Думаю, після такого колапсу кияни точно взбунтуються - і ми звільнимо столицю від ригівсько-фашистських загарбників! Попов-капут!

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі