П'ятниця, 17:36, 21.12.12

А ти готовий до кінця світу? Хто тільки не говорив про так званий "Кінець світу"! останні пів-року, а дехто і минулого року, почали створювати штучний ажіотаж щодо племені Майа та їх пророцтва, в якому дата 21 грудня є датою "кінця світу". Чи не найбільшої порції масла у цей вогонь додав фільм "2012", а також численні фільми про плем"я Майа, їх календарі і пророцтва, про апокаліпсис. Чому точна дата 21 грудня 2012 року дала такий ажіотажний, і навіть панічний психоз? i-49.jpg
Усе це - величезний, всесвітній проект для заробляння грошей, такий собі тренд, тенденція, мода на апокаліпсис. Хтось почав продавати невеличкі амулети, що буцім-то мають захистити від "кінця світу". Хтось відеоігри про зомбі, якими засилалась думка, що кінець світу супроводжуватиметься вилазенням усілякої потойбічної нечисті.А хтось продавав зброю, протигази, речі першої необхідності, проводив тренінги по виживанню, усілякі ігри і полігони.. а скільки заробили різні ресторани, клуби, концертні зали на цій темі? Рок-гурти, які спекулуювали на темі "останнього концерту"?
Та усе це - дрібниці, у порівнянні із крупними і мозковитими дядьками, що почали масово будувати бункери для багатіїів? В Україні будували бункери, в яких квадратний метр коштував 75 тисяч доларів.
i-50.jpg
А в США масове будівництво бункерів досягло таких масштабів, що кожен третій багатій обзавівся новеньким бункером. Вони вважають, що можна захиститись, укрившись у "надійному сховищі". Ха! Якщо дивитись масштабами, що описані у фільмах "Апокаліпсис" чи "2012", то жоден бункер не врятує. Хіба космічна станція. Або ковчег, але ж з фільму 2012 ми знаємо. що далеко не всі зможуть потрапити на цей "ковчег"))) лише ті, у кого грошей дофіга.
i-51.jpg
Якщо у "Апокаліпсисі" ще якось можна врятуватись, пославши кораблі щоб підірвати астероїд (а за даними сучасних вчених, є ще кілька способів: "гравітаційний трактор", коли корабель своєю гравітацією зміщує положення астероїда, та "промінь", коли лазером пробивають астероїв і матерія, що вилетить із отвору, надасть відштовхувальний імпульс), то у "2012" це куди складніше! 
Ще один варіант врятуватись - полетіти на іншу планету.
i-53.jpg
А ще, у фільмі "2012" в точності показа дія властей і багатіїв, вони тихенько куплять квитки на ковчеги, нікого не попередять, а просто зберуться і сядуть на кораблі. Окрім того, об"явлена і ціна на місце - 1 міль"ярд долларів.
i-52.jpg
А як у вас із навиками виживання? Якщо станеться якесь стихійне лихо, катаклізм, війначи ще щось, Ви готові виживати? Хоча б умовний план дій знаєте?
Адже у часи СРСР, коли діяли державні стандарти, служби МНС, пожежні та війська мали б забезпечити евакуацію населення, підготовку до надвзичайної ситуації, надати допомогу постраждалим. Мали б бути плани для кожного окремого населеного пункту по евакуації чи ліквідації лиха, а також такий самий план для усієї країни чи регіону. Звісно, куди б евакуювали увесь СРСР? Чи наприклад, усю Україну? Адже навіть у час війни всіх не вдалось евакуювати. 

Також основам дій у надвзичайних ситуаціях мали б вчити у школах та в інститутах, інструктувати на підприємствах. Чому цього не роблять - інша, політична справа.
Тому, панове, не вірте казкам, а краще дайте собі відповідь: чи готові Ви до Кінця світу?
i-54.jpgМифы о борьбе с грызунами

Загалом, вчені твердять, що у Сонця ще 5 міль"ярдів років для життя. Відповідно, у нас є час підготуватись. просто фактом є те, що людям слід заселяти зірки, адже це не єдина така планета у Всесвіті. Останні дослідження показують, що у Всесвіті повно подібних до землі планет. Тільки у нашій галактиці, за даними з каналу Дискавері, знайдено понад 20 подібних, але більших від Землі планет, із схожим складом атмосфери.
Єдиною перешкодою для дослідження зірок є відсутність технологій для подорожей між зірками. Вчені працюю ть над створенням двигунів із наукової фантастики: іонного, плазмового, ядерного та найбільшої перспективи - гіперпросторового двигуна.
i-55.jpg
 Досліджують і чорні дири, на предмет вичення механізму утворення кротових дір, через які можна було б подорожувати, як крізь "Зоряну браму".
Та сьогодні, найбільш перспективним вважається ядерний двигун і корабель типу міста, у якому люди б провели кілька поколінь перед прильотом на нове місце існування, у якому мали б усе необхідне для польоту.
Взагалі, самі нащадки племені Майа кажуть, що це все маячня, що їхні Предки не передбачали знищення світу, а лише показали нові горизонти, показали кінець однієї ери і початок іншої. Усе це для того, щоб передати мудрість нащадкам, про те, що історія циклічна і люди увесь час роблять схожі помилки, яким є вирішення.

Тож, готуймось браття! Настала нова ера і лише нам будувати і освоювати нові горизонти. Оригінал: http://my.mail.ru/community/uno/497A437C1944247C.html
Авторство: моє
Усі фотографії взяті із відкритих джерел і належать авторам. 

Коментарі

До кінця світу - таке... А до початку світу?
Украинцы в конце света живут с момента рождения...
0

конец света на носу, а ты так мову и не выучил((
Так и помрёшь кацапурой недорезаной((
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі