Блоги → Перегляд

МАНІФЕСТ НОВОГО СВІТУ, або «Наша відповідь Плану Аллена Даллеса».

Субота, 19:14, 03.11.12

Рейтинг
4 1
Переглядів
3634

0
0

 Спочатку, ЯК ФОН для озвучування Маніфесту-Доктрини Нового Світу, нагадаємо читачам сам текст т.зв. Доктрини А.Даллеса ...

 alen.dalles.jpg

Доктрина-200 (витяг з Доктрина А. Даллеса): 

«...Закінчиться війна, усе якось владнається, облаштується, і тоді ми кинемо все, що маємо, все золото, всю моральну потужність на збовдурення і обдурення радянських людей.  Людський мозок та свідомість людей дуже схильні до змін. Посіявши в Совєтському Союзі хаос, ми непомітно підмінимо їх цінності на фальшиві і змусимо їх в ці фальшиві цінності вірити. Як?  Ми знайдемо своїх однодумців... своїх союзників і помічників в самій Росії. Епізод за епізодом розігруватиметься грандіозна за своїм масштабом трагедія загибелі найнепокірнішого на Землі Народу, остаточного, незворотнього згасання його самосвідомості.  З літератури і мистецтва ми поступово вилучимо соціальну цінність, відучимо творити, відіб'ємо бажання займатися відтворенням та дослідженням тих процесів, які відбуваються в глибинах народних мас. Література, театри, кіно – все змальовуватиме і прославлятиме найгидотніші людські почуття. Ми всіляко підтримуватимемо і підніматимемо так званих псевдо-творців, які стануть насаджувати і вдовблювати в людську свідомість культ сексу, насильства, садизму, зради – словом, будь-яку аморальність. В управлінні державою ми створимо безлад...  Ми непомітно сприятимемо самодурству чиновників, хабарників, їх безпринципності.  Бюрократизм і тяганина будуть зводитися у ранг найкращої чесноти...   Чесність і порядність будуть висміюватися і нікому не стануть потрібні, а тому з часом перетворяться у пережиток минулого. Хамство і нахабство, брехню і обман, пияцтво і наркоманію, тваринний страх один перед одним і безсоромність, зраду, націоналізм, ворожнечу народів, і, перш за все ворожнечу і ненависть до російського народу, – усе це ми будемо цілеспрямовано і непомітно культивувати, – усе це розквітне махровим кольором.  І мало, дуже мало хто здогадуватиметься і буде розуміти те, що відбувається. Але таких людей ми поставимо в безпорадне становище, перетворимо на сміховисько, знайдемо спосіб оббрехати, оголосити покидьками суспільства.  Ми розхитуватимемо, таким чином, покоління за поколінням. Ми братимемося за людей з дитячих, юнацьких років, завжди робитимемо головний акцент на молодь, станемо розбещувати, розтлівати її. Ми зробимо з них аморальних виродків – безмозгле бидло, без мети і сенсу життя...  Ось так ми це зробимо.»  

(Уривок з виступу А. Даллеса, директора ЦРУ в 1945 році перед спеціальною комісією Сенату США став основою Доктрини 200).

 ============== 

ДО УВАГИ скептиків:

Природньо, що перед вами не оригінал перекладу. Текст кимось сформований літературною мовою і названий Планом А.Даллеса (А.Д.), хоча, швидше за все, був написаний не ним особисто.

Швидше - А.Д. виступає тут у ролі «фірмової марки» тих структур, які за цим в реальності і стоять.

Такий прийом давно використовується: приписувати загальну парадигму задумів / дій певної сфери осіб певної країни - якомусь одному обличчю, частіше керівнику даної сфери в даній країні.

Інша справа, що про правдивість такого матеріалу судять по його збігу чи незбігу з тим, що відбувалося і відбувається.

І тут неможливо не погодитися з простою логікою свідомості: раз усе навколо відбувається дуже близько до того, про що там написано, то - значить подібний сценарій мав місце бути. І вже не так важливо ким саме він написаний. Важливо - з якою метою ...

 жжжжжжжжжжжжжжжжжж  

- Що ж розумні нормальні люди усіх країн світу могли б і повинні були б  запропонувати у відповідь? Лише те, що могло б зупинити божевілля сил,  які  можна назвати силами темряви, – світло, любов і розум!  

І саме це робить- «Чернігівська Ініціатива» - МАНІФЕСТ-ДОКТРИНА НОВОГО СВІТУ – 2000 або «НАША ВІДПОВІДЬ  “Доктрині - 200” Аллена Даллеса.» 

 (Тези з Маніфесту-доктрини Руху за Новий Світ і Реальне Народовладдя) http://narod.ru/disk/15459544000/Прогр%20ЭДЕМ%20-%20кратк%20вар.%20Универсал..doc.htmlПроект ЕДЕМ 

 img.jpg

Закінчилася холодна війна...  Але, натомість очікуваного миру і загального благополуччя на зміну прийшла війна всесвітнього терору. Війна лідерів країн, політичних, релігійних, національних груп, яка вбиває простих людей, незалежно від їх приналежності до цих груп. Ми знаємо, що це штучна війна, яка провокується Закулісними Силами руками своїх сателітів, – вищеназваних лідерів, політиків. І тривати вона повинна, за задумом Сил Темряви - доки все не узгодиться саме так, як того хочуть світові правителі. А хочуть вони Нового Світового Порядку – оновленого рабовласницького ладу, при якому у багатих буде все: гроші, влада, ресурси, а у спільноти людей, яка залишиться ще живою – усе інше: виснажлива робота на своїх господарів, повне безправ'я, надрання смерть. 

 

Але світ влаштований так, що якщо є сила Зла і руйнування, то завжди знайдеться інша Сила - здатна відновити справедливість і рівновагу. І на Землі, окрім темних сил, є ще і світлі сили. І сьогодні вони отримують величезну  силу єдності і згуртованості, і тому здатні не лише протистояти силам зла, але і остаточно перемогти їх. 

Народи Землі можна було обдурювати і тримати в страху і ненависті один до одного до тих пір, поки вони не стали зрілим організмом, здатним самостійно розпоряджатися власною долею. А зрілість приходить разом з обізнаністю людей всій правді історії людства, законам його розвитку, і тому, що відбувається насправді сьогодні. Зріле ж Суспільство усвідомлено вибирає істинно сприятливий для себе шлях розвитку. А єдино сприятливим шляхом розвитку людства є Шлях духовно-етичного відродження. Шлях, який веде до миру і гармонії всіх народів, всіх його частин і елементів.  Цей шлях лежить через створення Нової природо-соціальної суспільно-економічної формації. Мета цього Шляху – Екологічний Духовно Єдиний Світ. 

 

Але щоб досягти цієї мети, яка є мрією усіх нормальних людей світу, необхідні дієві інструменти і практична Рушійна Соціальна Сила, яка здатна стати Юридичною Особою Суспільства. Яка буде здатна оголосити свої умови світовій демоно-кратії, і здійснити всі необхідні заходи щодо створення Системи дійсного народовладдя. В умовах глобалізації усіх аспектів життя Планети єдиним реальним інструментом для досягнення ЗАГАЛЬНОЇ мрії всіх людей нашої планети може стати лише створення Всесвітнього Руху громадян. Рух, зусилля якого будуть направлені на формування основ Єдиного загально-справедливого і загально-благодатного Нового Світу. Ми виносимо на Суд світової спільноти робочі Проекти найновішої системи життєтворення, Статут і Програму даного Руху. (Див - http://my.mail.ru/community/new-world/1C2661B2AE1CF191.html ). 

 

Виражаємо впевненість, що абсолютна більшість простих людей, яким до смерті набридли усі ці політичні баталії і конфлікти лідерів держав за сфери свого впливу, активно підтримають Проект ЕДЕМ, і стануть створювати відділи Руху в своїх країнах, в своїх містах, районах, селищах.  І не за горами той день, коли цей Рух стане Найбільшою і Наймогутнішою Силою усіх творчих і конструктивних сил Планети. Силою, здатною не просто впливати на історичні процеси, але і безпосередньо формувати події життя, що бажані для всього людства.  Спочатку цей Рух охопить Україну, Росію, Білорусію і інші країни колишнього Союзу. Потім до нього приєднаються волелюбні народи Америки, Африки і Азії. Країна за країною стануть переходити під владу своїх народів. З кожним днем потенціал держав реального народовладдя зростатиме – і незабаром стане найпотужнішою і  вирішальною силою на Землі…

 

І тоді, МИ «кинемо все, що маємо, все наше золото: духовну потужність дійсних народних лідерів, зусилля і активи всіх, хто підтримає нас - на освіту і прозріння простих людей – українців, росіян, американців, європейців і всіх останніх народів світу. 

 

Ми знаємо силу людської думки, особливо тієї, що має велику мету і світлу ідею. Вона здатна очистити людський мозок, змінити свідомість людей, зробивши її ясною, доброзичливою, повною любові і світлого розуму.  Розсіваючи по усьому світу зерна істини і гармонії, ми, крок за кроком, зможемо замінити хибні демоно-кратичні цінності «суспільства споживу»  – на споконвічно людські,  дійсно духовно-етичні Закони Життя – і ясно вкажемо перевагу останніх.  Ми прививатимемо усім ці цінності таким чином, щоб кожен в них не просто повірив, а ясно зрозумів і усвідомлено жив по ним. Так ми зберемо урожай мудрості, чесності і порядності, любові і співчуття -  і назавжди створимо Світ ЗАГАЛЬНОЇ справедливості, гармонії, миру з усіма і в усьому. 

 

ЯК МИ ЦЕ ЗРОБИМО? 

 

Ми прискіпливо вивчатимемо і визначатимемо корінні причини усіх негараздів на Землі і рішуче викриватимемо всіх тих, хто вселяє Світу фальшиві цінності, несе в нього  етичний розлад, цивілізаційний нігілізм, ворожнечу усіх з усіма. 

Ми знайдемо своїх однодумців, союзників і помічників сил Світла не лише серед своїх – але і в самій Америці і інших країнах Заходу – по усьому світу. 

 

Епізод за епізодом розгортатиметься грандіозна за своїм масштабом і значенню драма витверезення і пробудження збовдуреного і обдуреного людства. Розпочнеться необоротній процес відродження його самосвідомості, розквіту культури і Знань. 

 

Ми, через гуманістичних письменників і чесних журналістів всіх країн світу, в найкоротші терміни витравимо з мистецтва і літератури демонічну суть – розпусту і пияцтво, похмурі образи, кров і жахи.  Ми закличемо і навчимо творити твори, що змальовують кращі якості людини і відображують дійсні процеси, що відбуваються в глибинах народних мас.  Література, театри, кіно – все змальовуватиме і прославлятиме найкращі людські почуття і ідеали. Ми всіляко підтримуватимемо і підніматимемо істинно талановитих і світлих творців. Тих, які стануть відроджувати і розкривати в людській свідомості ідеали Світла і Знань, Дружби і Любові, Світу і Гармонії, Братолюбства і Співчуття... – словом, ідеали найвищої моралі і моральності. 

 

Ми ознайомимо людей з простими і ясними принципами Природо-соціального Устрою Суспільства, створимо умови переходу Соціуму на дійсне народовладдя.  Воля і інтереси людей стануть основою для діяльності чиновників, законами для всієї Виконавської Системи.  До управління державою допускатимуться лише найпорядніші, знаючі, духовні фахівці – «розум, честь і совість» кожного Народу. Ми відкрито сприятимемо високій відповідальності і благородству чиновників, створивши умови очищення їх рядів від хабарників, аферистів і політичних авантюристів. Бюрократизм і тяганина підуть у небуття, поступившись місцем просвітленості і чуйності. Чесність і порядність у всьому – стануть предметом захоплення і пошани – ставши невід'ємним атрибутом і символом Сьогодення.  Ми будемо активно і постійно сприяти підвищенню духовно-інтелектуального рівня кожної людини – разом з зростанням його матеріального добробуту. Завдяки переходу до нового, цілісного  духовно-фізичного світогляду - кожна людина зможе бачити духовно і буде матеріально вільною. І це стане основою її становлення як Господаря своєї землі, країни, держави. В той же час, завдяки зняттю заборони використання прогресивних інноваційних технологій – Суспільство отримає безкрайні можливості свого розвитку – у всіх сферах і галузях життєдіяльності. Вільна енергія, безопорні двигуни (ті, що використовуються в НЛО), життєдайна медицина  – дозволять людству звільнитися від пут монополій і чиновників. Світ вийде на якісно нові параметри своєї еволюції – синтез природних і технічних технологій. Людина увійде в еру творців - своєї долі, миру, навколишнього простору.

 

А перед цим ми, всіма доступними засобами і можливими способами, витравимо зі свідомості людей культ грошей, гедонізму, насильства – все те, що є символами «суспільства споживу».

Хамство і нахабство, брехня і обман, пияцтво і наркоманія, тваринний страх один перед одним і безсоромність, зраду, націоналізм і ворожнечу народів – все це ми розчинимо і знівелюємо в ясних аргументах розуму і силі любові. Світло Розуму переможе неуцтво Темряви.  Самі ж, відкрито і наполегливо, станемо культивувати ідеали чесності і порядності, вірності і дружби, здоровий спосіб життя, скромність в побуті, вірність і щиру любов один до одного, дружбу і співпрацю між народами. Все це розквітне і затвердиться, як прихід весни після тривалої і виснажливої зими.

 

Але перш за все, ми відновимо у народів світу любов до руського Народу, України, Росії, Білорусі і всієї слов'янської раси.  Бо саме цей Народ, ця Раса і ці країни є сьогодні основою і опорою Нового Світу, – винісши на собі всі тяготи гонінь і ударів демонічних сил, що прагнули знищити саме коріння і основу майбутнього духовно-етичного відродження всієї людської цивілізації. 

 

 Упевнені, всі чесні люди і світлі сили підтримають нас. Бо знатимуть всю правду про те, ЩО насправді відбувалося в Історії, і ХТО, ЯК і ЧОМУ ввів людство в світ  помилок і демонічних догм. І лише небагато, дуже небагато, ті, що служать своїм господарям - демонічній суті (або космічного, або людського роду) - нам протидіятимуть, не розуміючи, і навіть не здогадуючись про трагічність для себе, своїх помилкових установок і помилкових принципів.  Але таких людей, МИ, всією силою своєї братської любові і світлого розуму, будемо терпляче наставляти і прояснювати, крок за кроком укріплюючи їх віру в світлі ідеали. І тих з них, хто зуміє врятуватися і перетворитися, МИ укріпимо і виставимо прикладом для всіх інших. Найкращих же з них ми перетворимо на образ для наслідування, прославляючи їх як національних героїв.

 

Ми укріплюватимемо, прояснюватимемо і перетворюватимемо, таким чином, всі покоління людей. 

Ми братимемося за людей з дитячих, юнацьких років, зробимо головний акцент на молодь, – станемо освічувати і ушляхетнювати –  духо-просвітлювати її.  Ми створимо з них людино-богів  - високоморальних патріотів своїх народів і всієї Землі - розумом, честю і совістю всього людства». 

 

Новий Світ стане міцним і вічним союзом народів всіх країн. Світом Світла, Любові і Братерства – Екологічним Духовно-Єдиним Світом. 

Ось так ми зробимо! Наша справа права – і тому ми переможемо!

Бути сьому! 

 

(Уривок з Доктрини Руху за Новий Мир і Реальне Народовладдя, Чернігів, 2004г.) 

 img.jpg

*  *  *  *  *   

P.S.  До уваги тих, хто цікавиться: «Доктрина Даллеса» - це далеко не єдиний Проект по Руйнуванню України,  Росії та інших країн колишнього Союзу. Є і інші документи по знищенню народів СНД і світу до мінімальної кількості рабів - необхідних для обслуговування інфраструктури «золотого мільярда». Сьогодні існують і активно проводяться в життя ще цілий ряд подібних проектів: «Гарвардський», «Хьюстонський» та інші  (См: http://dokumentika.org/ekonomicheskoe-oruzhie/garvardskiy-i-chiustonskiy-proekti ; Або «погуглити» на цю тему). Їхнє завдання - руйнування соціальних основ «недружніх країн» до рівня сировинних придатків, доведення населення цих держав до скотинячого психо-ментального стану. Так вони розраховують остаточно поневолити людство - побудувавши свій Новий «Світовий Порядок». 

Чому вони це роблять? Причина проста: вони ненавидять все, що загрожує або заважає їх задумам: побудувати свій «Новий Світовий Порядок» - нео-рабовласницький лад. А руські і слов'яни, на їхню думку - є тим Народом, який може і прагне побудувати Новий, ЗАГАЛЬНО-справедливий і ЗАГАЛЬНО-благодатний Світ - протилежний до того, який задумали "правителі золотого мільярда". 

На жаль, риторика  обдурених і введених в оману громадян (яскравий приклад – форуми і коментарі до статей на різних сайтах), направлена на боротьбу з собі подібними, але такими, що мають іншу точку зору на певні цінності і цілі життя.

Підбурювання досягається за рахунок використання інформаційних ресурсів і нейро-програмуючих методик, використовуваних "ФАХІВЦЯМИ" в кожній з країн, - починаючи з школи, національно-релігійних установок і таке інше.

Не маючи цілісних знань ні з історії, ні з жодних предметів знань і сфер життя, люди стають легким здобутком ідеологічних маніпуляторів, що формують з них свої слухняні стада, які буцаються один з одним, - за наговором своїх «визнаних лідерів»…  

Колись цьому бісівському безмежжю має бути покладений край.  За відомостями з різних джерел початок цьому процесу покладено і він має бути логічно доведений до ПРАКТИЧНОГО РЕЗУЛЬТАТУ – починаючи з України і Росії. 

http://blogs.mail.ru/mail/geo-gen/#575CD9146D2CF3C0   -  Росія, Україна – колиска нового життя.

http://gidepark.ru/community/1298/content/941776  - Україна і Росія. Прогноз майбутнього від М.Cиддика. 

Далі, хвиля кардинальних перетворень перекинеться на всі «пострадянські республіки» - залучаючи до цього процесу інші країни світу.  Так, народи колишнього СРСР об'єднаються і відтворять новий вже духовно-природний Союз. 

Але це стане можливим лише за умови кардинального соціально-політичного катарсису в цих країнах. Що, в свою чергу, можливо лише за умови масового просвітління населення і його ясного усвідомлення – ХТО і ЯК маніпулює ними за допомогою «демо(но)кратичної системи». А також, що ще важливіше, тому, ЩО і ЯК робити для встановлення на вічні часи своєї істинно народної прямої влади – без будь-яких політичних шахрайств і штучних перетворень. 

І тоді, Новий Світ, як це і передбачено пророками давнини і ясновидицями сучасності – обов'язково стане нашою загальною новою реальністю.  

*  * *  *  *  

Група «Реальне Народовладдя» (Чернігів).

E-mail: geo-gen@mail.ru  - конт. пошта для потенційних учасників реалізації Проекту.

Коротка інформація про автора викладу:  http://prana.nov.ru/blogs/eg 

=========== 

N.B.!  Усі, хто зацікавлений в тому, щоб Суспільство звільнилося від рабства демонократії - пут хабарників, злодіїв і аферистів, а потім змогло створити своє, державне реальне народовладдя – може ознайомитися з тим, як це зробити тут:

http://politiko.ua/blogpost85517  - КОН - «Жива Вода» (Концепція Основ Народовладдя)

http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/ - Пояснювальні СХЕМИ: №№ 5, 6-в, 7-а, 7-б, 7-в  

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ формування Системи Прямого Народовладдя: ЩО, ЯК, З КИМ? (2012) - http://gidepark.ru/community/politic/content/967434  

ПЛАН Руху За Народовладдя на 2012. Що, Як, З Ким?http://narod.ru/disk/59976523001.eeaf0648189e14999c603de19612ed0e/ПЛАН%20Движ%20по%20реализац%20КОН%20-%20Что%2C%20Как%2C%20С%20Кем%20(руск%20и%20укр).doc.html 

СУПРОВІДНІ МАТЕРІАЛИ: 

Підбірка просвітницького Відео на Mail.Ru - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/?page=1

Підбірка просвітницького Відео на Яндекс - http://video.yandex.ru/users/geo-gen/

А також: http://kinomasters.ru/  - худож. равз. кіно; + http://masterkosta.my1.ru/  - док. пізнавальне Відео

http://ludiindigo.info/  - Портал Знань про природу буття, про Розвиток Людини і його призначення на Землі 

СХЕМИ за Програмою-Проекту ЕДЕМ - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/

СХЕМИ по Народовладдю - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/ 

КОНЦЕПЦІЯ формування Системи Прямого Народовладдя: ЩО, ЯК, З КИМ? (2012) -

http://gidepark.ru/community/politic/content/967434  - частини 1 і 2

http://gidepark.ru/community/politic/content/967439  - частина 3

БАНК ЧАСУ - http://gidepark.ru/community/161/content/516685 

ДУХОВНО І СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ МАТЕРІАЛИ ТА САЙТІ: 

Девід Айк Самий Великий Секрет, частина 1 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4423.html

Девід Айк Самий Великий Секрет - частина 2 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4424.html

Девід Айк Самий Великий Секрет - частина 3 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4425.html

Девід Айк-Свобода або фашизм. Час вибирати - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/145/4442.html

 

Таємний договір Володарів Світу чи про Управління Свідомістю Людини (2011 р.) -

http://video.yandex.ua/users/uzda04/view/1/?cauthor=geo-gen&cid=2

"Апокаліпсис. Бомба уповільненої дії" - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/167/4429.html

Таємниці влади і грошей - http://www.youtube.com/watch?v=zqZQayoeJ50

«Знай Правду!» - Просвіт. сайт - http://pravdu.ru/

«Агарози» - просвіт. сайт - Що приховують від погляду непосвячених - http://agaroza.com/

«Правду.org» просвіт. сайт - http://pravdu.org/

«РАДНИК» - книги про щастя, здоров'я і довголіття - http://www.1-sovetnik.com/articles.html

«Їжа РА» - http://www.peshera.org/

Скажімо так! (Просвітницькі ролики)

Випуск 1. «Стримай свої понти!» - http://www.youtube.com/watch?v=zoSzDYDSDU8

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-1

Випуск 2. «Про людей і щурів» - http://www.youtube.com/watch?v=3uOsVS8y37Y

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-2

Випуск 3. «Зробіть нам революцію» - http://www.youtube.com/watch?v=KGqlpTMJfq4

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-3

 

МАТЕРІАЛИ І САЙТИ З НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЇ НОВОГО СВІТУ: 

«НЛО. Заборонені технології» - http://vseriale.tv/831-sekretnye-territorii.html 

Лекція С.А.Салль. Таємниці і секрети Цивілізації - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/152/3677.html

Салль Сергій Альбертович (Доповіді) - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3586578

Доповідь Саллі С.А.: Перспективи Земної Цивілізації - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/146/4445.html

Безпаливні енергетичні технології, новий світовий порядок і доля сучасної цивілізації (Лекція А.Салль) - http://video.yandex.ua/users/drdduke/view/156?ncrnd=642#hq 

ПРОЦВІТАННЯ: Як це зробити на Землі? (Повна версія) - http://www.youtube.com/watch?v=NfGCZiSlmoo&feature=player_embedded 

Таріел Капанадзе - Грузинський Тесла (сайт) - http://tarielkapanadze.ru/

«Проект ЗАРЯД» - http://wiki.zaryad.com/

Вільна енергія - http://www.youtube.com/playlist?list=PLBB4D42510A8793EE&feature=viewall

«Freeenergy» - Сайт схем, описів і демонстраційне відео роботи ГСЭ - http://freeenergylt.narod2.ru/

RealStrannik.ruФорум розробників вільної енергії - http://realstrannik.ru/forum/index.html

Коментарі

Пізно пити "Боржомі" - Білорусії вже нема.
Отже й "триєдинства" вже ніяк не може бути.
Вже тільки "один із хвостиком"
і явним прагненням до обрізки й того хвостика.
+2

Была одна страна и один триединый народ. Все еще можно восстановить.
+1

Оно само восстановится - через тернии к звёздам.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі