Блоги → Перегляд

Фейк во благо чи...?

П'ятниця, 21:10, 15.07.22

Рейтинг
3 0
Переглядів
2985

0
0

 Останніми днями в телеграм -каналах набрав популярності наступний текст: "Помню, как мы ударили "Точкой У" по ЖД-вокзалу в Краматорске (да-да, у нас на вооружении есть "Точка У", кто бы что не говорил). Они не понимали. Был авиаудар по роддому в Мариуполе. Они не понимали. Ударили по ТРЦ в Кременчуге. Передали большой привет сегодня в Винницу. Уже как 4 месяца регулярно делаем профилактику по инфраструктуре и домам всей Украины. Хохлы, вы садомазохисты, вам не проще просто понять и принять эту ситуацию и быть смирным младшим братом? И не нужно прикрываться историями о фашизме или нацизме, все и так все хорошо понимают, Мы восстанавливаем историческую справедливость. Вы нищий сорт русских." Таке самовикриття орка дуже сподобалось багатьом, які с задоволенням зайнялись його поширенням. Автором допису називали санкт-петербургського нациста, на сьогодні донецького "ополченця" Анатолія Дремова.  Чесно кажучи, я сам втрапив в цю пастку, навівши вказаний текст в своїй суперечці з орками.  І отримав відповідь що телеграм-канал https://web.telegram.org/k/#@drema_dllllll є вигаданим. Справжій канал Дремова https://web.telegram.org/k/#@dremov_di подібного допису не містить і взагалі вже кілька місяців не оновлювався.Це дало їм можливість поставити під сумнів і іншу нашу інформацію.

  Тожж і виникло в мене питання :такі дописи нам на користь чи на шкоду?

Коментарі

mart mart 18:45
+1
маю таку думку.
ми знаємо як перші князі були. я почитав і знай шов що руси прийшли із Скандінавії, але я не знайшов там ніяких залишків їх перебування.

тобто виглядає що наша історія видумана на початку. напевно рос царі її перекрутили.

але навіть те що є: що це витворяв Володимир , коли був поганином, гвалтував дочку на очах у її батьків.

що робив Святослав у Болгарії, чого нападав на Візантію? що він там загубив?

тобто ці русичі це було дивне утворення. про інших князів до Рюрика нам не пишуть а вони напевно були.
0

Якщо виходити з нормандської терії (а ви опираєтесь саме на неї) тот русь це веслярі. Тобто це не етнічне а "професійне" значення. Які сліди окремого етносу мають лишитись в Скандинавії? Термін варяги, який зазвичай використовуть поряд з руси означав теж не народ а "лицарів з великого шляху", кажучи по простому грабіжників. Новгородсько -фінські міжусобиці і привели до літописного "Прийдіть і правте" тобто лише такі розбійники як ви можуть нас примусити до миру. Обжившись в Новгороді, варяги потягли на південь і зрештою осіли в Києві. Але що таке жменька хай і дуже войовничих людей проти моря місцевих? Розчинись за кілька поколінь як і не було, лише пам'ять лишилась. Та й та перекручена. Зумисне чи ні не важливо
mart mart   11:58
0

тобто ви кажете що руси =це розбійники веслярі, так?
mart mart   12:00
0

відповідайте уважно бо ви науковець.
0

Якщо точно то розбійники це варяги. Але в історичних джерелах це терміни використовують як синоніми
mart mart   13:03
0

В год 6367 (859). Варяги из заморья взимали дань с чуди, и со словен, и с мери, и с кривичей. А хазары брали с поля, и с северян, и с вятичей по серебряной монете и по белке от дыма.

В год 6368 (860).

В год 6369 (861).

В год 6370 (862). Изгнали варяг за море, и не дали им дани, и начали сами собой владеть, и не было среди них правды, и встал род на род, и была у них усобица, и стали воевать друг с другом. И сказали себе: «Поищем себе князя, который бы владел нами и судил по праву».

И пошли за море к варягам, к руси.

Те варяги назывались русью, как другие называются шведы, а иные норманны и англы, а еще иные готландцы, – вот так и эти.


Сказали руси чудь, словене, кривичи и весь: «Земля наша велика и обильна, а порядка в ней нет. Приходите княжить и владеть нами».

И избрались трое братьев со своими родам, и взяли с собой всю русь, и пришли, и сел старший, Рюрик, в Новгороде, а другой, Синеус, – на Белоозере, а третий, Трувор, – в Изборске. И от тех варягов прозвалась Русская земля.
mart mart   13:14
0

Те варяги назывались русью, как другие называются шведы, а иные норманны и англы, а еще иные готландцы, – вот так и эти.

ото маєте їх демографічну характеристику, вони як англи і шведи.

а жили у Скандинавії

бо якби у Польщі то чого морем їздити?

якщо це був народець як шведи, то мав територію і будував які будівлі і називав ріки чи доли і гори.

можна там приїхати, є їх історія між іншими народами.

вчені находять культури, Черняховська..... , їх поховання, хатки ні ,але фундаменти чи речі, мільйони років тому лишили люди якісь кістки і стріли і тп.

руської культури в Скандинавії катма, тобто нема.

нема оповідань що от руси були тут а потім їх покликали дурні слов'яни зі словами,,правте нами,,

який народ приходив до іншого і кликав правити? я не пам'ятаю такого випадку.
mart mart   13:22
0

це було 1200 років тому. чи це багато?

якщо знаходимо фараонів і греків 3 000 років тому то не так багато.

і далі, ці ,,гребці,, завоювали більшість нашої території від 865 до 900 року.

через великі ліси і бездоріжжя.

яким чудом, де битви?

тільки один князь Мал був їм на перешкоді?

а де інші князі?

волиняни мали силу, їх називали валіняна , це було об'єднання племен, трошки перд тим.

і що, прийшла якась русь і все забрала?

тут повна пустота в історії
mart mart   13:25
0

всі погодилиссь що раптом звідкись з узбережжя всралась на голову якась русь і всі раптом вже підкорені.

тут виглядає як цілеспрямована крадіж нашої історії.
mart mart   13:34
0

слов'яни у нас гуляють від перших століть нашої ери. от як приточую що пишуть.

До цих племен відносять літописних полян, сіверян, деревлян, дулібів, білих хорватів, тиверців, уличів, дреговичів, кривичів, в'ятичів, радимичів та словенів.

Поля́ни[1], Полянська земля[1] (дав.-рус. Полѧне[2]) — східнослов'янське плем'я (союз племен) VI—IX ст., що за повідомленнями «Повісті минулих літ», мешкало в Центральній Наддніпрянщині[3] — на правому березі Дніпра, між р. Россю та Ірпенем[4]. Історичність існування племені полян у Середньому Подніпров'ї є предметом дискусії. На відміну від більшості згаданих у літописі назв слов'янських етнографічних груп, назва «поляни» в часи літописця не була актуальним етнонімом, а спроби отожнити з «полянами» відомі слов'янські матеріальні культури VIII—X ст. не дали однозначних результатів.[5]

Київські князі IX—X ст., на відміну від ватажків підкорених ними племен, не використовували титул «князя полян». Літопис пояснює це тим, що з часом «полян» стали йменувати «руссю»[4][1]. Дослідники, щоправда, бачать у цьому поясненні пізнішу редакційну вставку[джерело?]. Назву «русь» використовують й іноземні джерела, яким не відоме ім'я «поляни». Зокрема, коли розповідають про морські походи русів проти наймогутнішої держави середньовічного світу — Візантії.

Наприкінці VIII ст. чи на початку IX ст. загін русів на чолі з князем Бравлином штурмом здобув візантійське місто Сурож (нинішній Судак) на Кримському півострові (у Таврії), а інше військо у 825—842 роках заволоділо візантійським містом Амастридою на малоазійському узбережжі Чорного моря. Тоді ж Київське князівство вийшло на міжнародну арену. У 839 р. посольство Русі відвідало імператора франків Людовика Благочестивого з пропозицією дружби.

це ніби як? не встигли почати існування як вже собі напали на Візантію?
mart mart   13:39
0

У перших століттях н. е. розпочався міграційний рух східних слов'ян спочатку на північний схід по Десні й Сейму, а згодом — і на південь. Повільно розселяючись на нових землях, східні слов'яни змішувалися з місцевими балтськими та фінно-угорськими племенами, переймали їхні етнічні й мовні особливості або повністю втрачали свої й асимілювалися. Таким чином, створювалися умови й ґрунт для формування нових етносів — білоруського і російського (великоруського).

Коли міграційна хвиля східних слов'ян досягла приблизно території сучасних північної Брянщини й південної Смоленщини, у VI столітті на півночі, біля Псковського озера і в басейні річки Великої, з'явилися слов'янські племена — предки історичних кривичів, а в VII столітті у басейні озера Ільмень поселилися слов'яни — предки літописних ільменських словенів. Ці групи слов'ян емігрували сюди з вісло-одерського узбережжя Балтійського моря, найвірогідніше, морським шляхом. Поступово вони колонізували й сусідні території, унаслідок чого сформувалися Псковська та Новгородська землі.

Протягом VI—VIII століттях східнослов'янські племена або союзи племен переросли у феодальні князівства, відомі в історичній літературі під назвою «літописні племена» або «племінні князівства», а також територіальні князівства, до яких належали різні племена або їхні частини. Центрами таких князівств були міста: у полян — Київ, в ільменських слов'ян — Новгород, у кривичів — Смоленськ та Полоцьк, у сіверян — Чернігів та ін. Згодом утворилася ранньосхіднослов'янська держава Русь.
mart mart   13:42
0

цілі століття вони займали нові території аж тут на тобі, прийшли якісь руси і нашвидкоруч все об'єднали.

чого ніби русь мала приклеїтися як назва? якщо це були варяги то що їм до слов'ян?
mart mart   13:50
0

і чого словенам з Новгорода йти по князя до русі як близько купа таких самих племен із князями?
йти за море коли тут люди тієї ж мови, іншого діалекту.сидять і живуть і мають такі самі звичаї, богів і тп.

я би мусів скандинавську мову вчити 10 років,а вони без підручників раптом у зрілому віці як вивчили мову ,,князя,,?кликати чужу мову і вона ніби мала правити?
mart mart   13:57
0

припустим ,,князь,, вивчив нашу мову. чи я не бачив шведів що говорять по нашому?
і це лінгвісти а не невігласи.
як ніби він мав правити , якщо мав постійні проблеми з мовою?
mart mart   13:59
0

може рускі цілий час хочуть на царя іноземця щоб він їх смішив ідіотичною вимовою?
mart mart   14:12
0

Історичність існування племені полян у Середньому Подніпров'ї є предметом дискусії
----------------------
тобто може їх там і не було?
я розумію що могли мати іншу назву , до речі поляки теж зі своєю назвою влізають по дорозі.

але є могили, є трупи, є назви трохи, то де це все?
є історія що було перед чим.

я би спитав :
а що було перед тим?
-а Русь

а звідки вона взялась, подай причину?
нема причини, гребці і розбійники захопили землю.

а що було перед Руссю, 10 років перед?40років перед?
--не знаю, бо Русь якось все захопила і попередні події зникли.

хтось мусів все заплутати.
жиди пам'ятають що було від Адама, ну нехай від Абрама, а ми не знаєм що було перед Руссю.
0

«В год 6370 (862). Изгнали варяг за море, и не дали им дани.. И пошли за море к варягам, к руси». Нічого не муляє? Прогнали щоб потім шукати зо морем і просити повернути назад? «Повість временних літ» датують 1100 роками, тобто більш ніж на 2 сторіччя потому. В яких переказах зберіглась правда? Сам несторівський оригінал ніхто не бачив. Оперують Лаврентійовським літописом 1377 року та Іпатіївським списком 1425р. Ще майже 300 років. Щоправда, секретар Катерини 2 Храповицький стверджував що він бачив оригінал літопису, але або ж він збрехав (що найімовірніше) або ж оригінал суттєво відрізнявся від пізніших редакцій і його визнали за доцільне сховати якомога далі. Зрештою вже в 19 сторіччі дані Повісті щодо 9-10 сторічь вважали не достовірними і брали до уваги лише при підтвердженні з незалежних джерел.
«Те варяги назывались русью, как другие называются шведы, а иные норманны и англы, а еще иные готландцы, – вот так и эти.» Навіть з цього тексту видно що варяги це «професія», варягами могли бути і шведи, і нормани і інші народи. Щодо назви. Фінською і сьогодні шведи «ruotsi» тому чи дісно «как другие» чи в Нестора було дещо інше, наприклад «другое название шведы»? Між іншим існує і така версія, яка опираючись на Молодшу Едду, прабатьківщину шведів розміщує в Придніпров’ї. ( згідно з нею шлях давніх шведів це шлях від Асграду- Ашхабаду через Придніпров’я до Скандинавії. Ще одна гіпотеза (хрестоматійна, щоправда в останні десятиріччя зазнавша аргументованої критики) веде шведський родовід від готів, знову таки пов’язаних з нашими краями. Тоді згідно з цими гіпотезами взагалі слід казати що варяги не захопили а повернулись на давні свої землі 
Втім це вже жарти. Але інше не жарти. Чи можна вважати варяг розбійниками? Ще щонайменше до початку 20 сторіччі захоплення майна чужих народів не вважалось за розбій. Купці не розрізняли придбаний і награбований товар. Грабувати своїх це розбій, грабувати чужих – признак звитяги і гордості. Для народу, землі якого мало давали для проживання, грабіж чужаків взагалі могло стати основним джерелом існування. Чечени на Кавказі або чорногорці на Балканах яскраві приклади цього. Біблейні євреї мають в своїй історії захоплення Ханаану. Наші запорожці жили з «козацького хліба» і хто був жертвою а хто злодієм в кримсько-запорізьких взаєминах питання відкрите. Принаймні захоплені дівчати –татарки внесли суттєвий вклад в наш генофонд. Пам’ятаєте «суперечку» нашого Тараса з царицею Катериною? «Гайдамаки не воины —/Розбойники, воры./Пятно в нашей истории...» І його відповідь «Брешеш, людоморе!/За святую правду-волю/Розбойник не стане,/Не розкує закований/У ваші кайдани/Народ темний, не заріже/Лукавого сина,/Не розіб’є живе серце/За свою країну.» Не «козацький хліб» визначає ставлення нації до того чи іншого персонажу, лише його роль в історії свого народу. Варяги були злодіями для чужих але не грабували своїх. Тож і називати їх просто розбійниками щонайменше не коректно.
mart mart   21:48
0

ви забагато написали і є неточності.

просте питання:звідки по вашому взялися руси, країна?

ми ж не були руси а вони були. то звідки?
mart mart   22:01
0

2--руотсі це так як є етруски і росіяни намагаються довести що рус в їх слові вказує що вони з рускими мають щось спільне

і теж що слово іс-торія це взяте з Тори

поляки одразу беруться за наших полян, але чого це ніби їх поляки мають сидіти на нашому полі?

італійці мають слово росса, то це що, вже росією має пахнути?
хвилинку, наша історія взята від слова хісторі, і тут н майже нема ніякої Тори.
mart mart   22:04
0

2--руотсі це так як є етруски і росіяни намагаються довести що рус в їх слові вказує що вони з рускими мають щось спільне

і теж що слово іс-торія це взяте з Тори
хвилинку, наша історія взята від слова хісторі, і тут майже нема ніякої Тори.

поляки одразу беруться за наших полян, але чого це ніби їх поляки мають сидіти на нашому полі?

італійці мають слово росса, то це що, вже росією має пахнути?
mart mart   22:09
0

«Те варяги назывались русью, как другие называются шведы, а иные норманны и англы, а еще иные готландцы, – вот так и эти.»

Навіть з цього тексту видно що варяги це «професія», варягами могли бути і шведи, і нормани і інші народи.

=з цього тексту видно не професію а що руси як шведи , а шведи знаний народ , що і понині шведи.

так, могли бути варягами .
, але він вказує що це народ як шведи і англи, англійці

англійці не були варягами.
mart mart   22:14
0

підем від супротивного. добре, руси це гребці і розбійники,то що ніби нам, гордитись що наша назва від розбійників?

Русь, країна розбійників, нападала на Візантію а та її не чіпала.

то це має бути наша гордість, розбій?
mart mart   22:20
0

я веду до того що треба було сидіти на своїй землі і її розвивати, а не нападати на чужі міста і грабувати їх золото.


золото те діставалось тільки князям, а народ з того нічого не мав.
0

Я не дуже розумію до чого тут хісторські байки про етрусків= єто русских та інші байки але повторю те що вже писав.1. Ви впвнені що ми знайомимся з ОРИГІНАЛОМ нестерови записів? 2. Ви впевнені що ми можемо довіряти Нестору, коли він розповідає про події які відбувались за більш ніж 200 років тому?. Щодо походження русів то мені набільш правдоподібно виглядажє гіпотеза про тотожність русів і давніх шведів.
mart mart   22:24
0

земля родюча, ліси багаті, є все для життя

то куди пхатися?
mart mart   22:28
0

добре, руси це шведи,і що, прийшли шведи, і раптом розсмокталися а додому вісточки не послали?

шведи не називають себе руси, і руотсі це не руси.

якщо б вони були споріднені то чому разом не створили державу ?

кому це було невигідно?
mart mart   22:34
0

виглядає що назва гуляє а народу знайти перед тим не можемо, бо шведи собі шведи, були і є.

якщо Нестора нема то звідки взялася назва руси?

фіни називають шведів руотсі а чому нас так не називали, якщо це та сама назва?
0

Вже написавши і відправши це, вичитав в одному генетичному дослідженні " древнерусские варяги были преимущественно древнешведского происхождения"
mart mart   22:44
0

а автором є росіяни.
mart mart   22:45
0

може їм це вигідно?
0

Чим? І це не голі ромірковування це генетика.
mart mart   06:27
0

рашисти раптом написалли таке:Валерий Помещиков
Валерий Помещиков
30 minutes ago
Если бы предводителем варягов на пути исследования и освоения рек и земель славян был конунг Рогнар Лодбрук - реальная фигура девятого века (смотри исторический сериал, "Викинги" созданный в Канаде), то варяги, то-есть викинги, на этом направлении назывались бы не, русские (по фамилии другого известного конунга), а лодбрукские.

А если бы Рогнара Лодбрука пригласили на царствование в 862 году, то всю его правящую в дальнейшем династию, враги обозвали не Рюриковичи, а Рагнаровичи. Лучше бы вы, историки русские выяснили, кто это придумал; назвать правящую семьсот лет династию, "Рюриковичи", ...и с какой целью. Зачем? ...чтобы забыли фамилию Рюрика, его предков и его потомков?

И, откуда мы все стали русскими.

Да ведь, это очевидно, для недураков; у Рюрика была фамилия, как и у Рогнара. И фамилия была не менее знатная, чем фамилия знатного рода Лодбруков. Фамилия рода, была, Русь. Поэтому викинги - варяги, дружина знатного рода конунгоов, ещё до 862 года называли себя, русские. А после 862 и все присоединившиеся славянские племена стали, также, русскими, по фамилии своего знатного уважаемого князя.
mart mart   06:36
0

Історія слов'янських племен (к.І тис. до н.е. - І тис. н.е.)
14,475 viewsStreamed live on 9 Jul 2017

378

https://www.youtube.com/watch?v=7yCc4rNfUcM&t=26s&ab_channel=%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%94%D1%8F%D0%BA%D1%96%D0%B2


---------------------------------------
Перші Держави Слов'ян. Що Було До Русі? Що таке Артанія?
22,442 views11 Jul 2020

2.9K

https://www.youtube.com/watch?v=KKZdKAs6qGE&ab_channel=HistoryVerum
mart mart   17:31
0

я подивився на кілька ранніх держав слов'ян до Русі і так і не зрозумів як це все позникало а лишилась тільки Русь , і звідки та Русь взялася.
mart mart   17:42
0

перед Руссю були венеди, предки слов'ян. тоді всі слов'яни були в одній плямі, південні східні і західні
mart mart 16:21
0
Які сліди окремого етносу мають лишитись в Скандинавії? --це ви сказали.


ви так говорити наче ви зовсім недалека людина. які сліди етносу знайшли після первісних людей, єгиптян, древніх греків? ви науковець так насправді чти так себе величаєте?

після етносу знаходять черепки, кістки, могили , зброю фундаменти, назви і тп.

ви це перший раз чуєте?

нема ніякої русі в Скандинавії, ніяких назв, предметів і тп. ви зрозуміли?


а після шведів древніх є, те що вас в інституті вчили, вас вчили?
mart mart   17:53
0

Які сліди окремого етносу мають лишитись в Скандинавії? --це ви сказали.


ви так говорите наче ви зовсім недалека людина.

які сліди етносу знайшли після первісних людей, єгиптян, древніх греків?

ви науковець так насправді чи так себе величаєте?

після етносу знаходять черепки, кістки, могили , зброю фундаменти, назви і тп.

ви це перший раз чуєте?

нема ніякої русі в Скандинавії, ніяких назв, предметів і тп.

ви зрозуміли?


а після шведів древніх є, те що вас в інституті вчили,

вас вчили?
mart mart   17:57
0

ви так питаєте як неграмотна людина запитала би :а що це алфавіт, що таке букви?
mart mart 12:44
0
ви, Хортич, давши пару хамуватих відповідей, зникли на добре.
Спробую відповісти спокійно на всі ваші закиди. 1. 70 річна людина цілком може мати дуже серйозні болячки які не дають їй віповідати швидко а не замовкати накілька днів чи навіть тижнів. 2. Я дійсно вчений і маю багато надрукованих робіт від статей в наукових журналах до монографії; а також десь біля 10 авторських свідоцтв та патентів. Але я не фаховий історик, я технар, фізик-металознавець.Історія, географія, політика це все хобі, до якого я підходжу не з позицій голих емоцій а лише строго логічно опираючись на встановлені факти. 3. Я не пам'ятаю коли я відповідав Вам хамувато. Може Ви підкажете? 4. Піднята Вами тема жодним чином не торкалась теми моїх шкіців і лишилось не зрозумілим саме її виникнення в даному випадку.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі