Блоги → Перегляд

Онлайн-заробіток для підлітків зі знанням англійської

П'ятниця, 17:37, 22.10.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
331

0
0

ySense.jpeg

 

Заробіток в Інтернеті - це відмінний спосіб підвищити свій дохід або навіть отримати можливість працювати вдома! 

Це дуже захоплююче, і існує безліч можливостей заробити додаткові гроші. Однак знайти можливості, відкриті для людей молодше 18 років, може бути непросто. Якщо ви знаєте англійську, ставите питанням, як заробити гроші в Інтернеті, і вам ще немає 18 років, то я сподіваюся, що ви знайдете у натхнення з моїх пропозицій (Любов Прудкова Linkbuilder / SEO специалист ділиться) . Також читайте ТОП 8 підстав змінити професію на Linkbuilder від Любов Прудкова

Ysense.png

 

 

YSense - старше 16 років

На YSense ви можете отримувати гроші за перегляд реклами, проходження опитувань, прийняття пропозицій та виконання коротких завдань, що робить його відмінним місцем для пошуку роботи в Інтернеті для підлітків.

Ви можете підвищити свій статус учасника всього за $ 17 в рік - підвищення статусу дає вам ряд фантастичних переваг, включаючи більше шансів заробити готівку і більш високу реферальную комісію.

Отримайте гроші через Paypal, як тільки ваш рахунок досягне $ 8, або $ 6, якщо ви є преміум-членом.

ySense (колишній ClixSense) - провів невеликі зміни своєї назви і дизайну сайту 1 серпня 2019 року. Однак вони так само платять гроші за проходження опитувань і виконання завдань. Сайт давно називають одним з кращих для заробітку і я покажу чому.

Але для початку варто відразу сказати, що гроші виводити звідти не просто! Рекомендую завести гаманець в PayPal, при цьому використовуйте однакову пошту з ySense. А так же використовуйте однакове ім'я і прізвище при реєстрації. Це дуже важливо.

Сайт давно вже прославився в інтернеті своєю високою оплатою. ySense - це майданчик, де з'являються завдання від партнерів. Тобто на цей майданчик заходять інші великі компанії, щоб розмістити свою роботу. До речі, тут лише кілька видів роботи.

 

1. Проходження опитувань - щогодини з'являються нові опитування від партнерів. У список партнерів входять: Samplicio, OpinionSurveys, YourSurveys і ін. Вони вже точно працюють кілька років з російської аудиторією. Тому сміливо можете брати і виконувати завдання!

У день може з'являтися 1-3 опитування, а ціна на них буває від 0.1 до 3 доларів. Якщо ви успішно проходите опитування, то вам їх будуть надсилати частіше! Тому завжди вказуйте справжню інформацію про себе, щоб не збивати свій рейтинг.

2. Завдання (tasks) - це головна вкладка для активного заробітку. Де з'являються завдання від ключового партнера Appen Tasks. Вартість завдань від 0.01 до 2 доларів. Все залежить від складності завдання і кількості витраченого часу.

Важливо: якщо ви збираєтеся пробувати заробіток, обов'язково подивіться відео з інструкціями з виконання завдань. Адже якщо ви зробите кілька помилок на їх виправлення може піти до півроку! Інакше нові завдань не буде з'являтися.

На жаль, на пояснення будівель може піти дуже багато часу. Тому просто скажу, що на цьому цілком реально за годину заробляти $ 0.3-0.5. Це відмінний конкурент кращим буксує в Росії.

3. Сторонні партнери - є ще вкладка «Offers» де багато завдань від допоміжних проектів, але там уже багато не заробить і далеко на цьому не заїдеш. Тому навіть не буду розглядати дану вкладку.

Офіційно мінімальний висновок на ySense від $ 5. Але їх можна обміняти на подарункову карту в Amazon. Тому я вважаю, що мінімалка - $ 10.

Способи виведення коштів:

PayPal - $ 10;

Payoneer - $ 52;

Skrill - $ 5.05;

Amazon - $ 5 (подарункова карта).

Мало хто знає, але PayPal вимагає підтвердження аккаунта, а для цього необхідно прив'язувати свою банківську карту. У payoneer теж не проста система підтвердження. Тому дані способи підходять більше для повнолітніх.

залучення рефералів

Тут дуже незвичайна система заробітку на рефералах. За кожного залученого користувача з СНД, який був активний 10 днів, ви отримуєте $ 0.1. Коли реферал запрацює $ 5, вам дадуть ще $ 2. Це така система бонусів.

І звичайно ж ви отримуєте комісію від доходу реферала. Чим більше активних рефералів, тим більше платять відсоток.

До 100 рефералів - 20%;

При 100 + рефералів - 25%;

200 + рефералів - 30%.

Хто такий активний реферал? Люди, які мають хоча б одну транзакцію за останні 30 днів. Тобто якщо їм надходили гроші за завдання на рахунок, то їх вже можна назвати активними!

Насправді тут дуже хороша оплата, але для виконання деяких завдань потрібно знати англійську мову. При належному досвіді, люди тут заробляють по $ 10-15 в день і хваляться результатами на форумах.

Є щоденні Боунс - за виконання 10 завдань дають + 12% до доходу за день. Якщо розширення від ySense працює хоча б 1 годину, то дають по 2% до доходу на 3 дні. Підвищується аж до 16%. За кожні зароблені $ 50 дають бонус $ 5.

Насправді існує ще багато інших бонусів і фішок, які допомагають підвищувати свій заробіток на проекті

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі